Facebook
5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde Hayat Ağacı Kolye Hediye

Şubeniz Var Mı?


Amare Pırlanta perakende şubelerle değil; çevrim içi platformlar ve İstanbul Kapalı Çarşıda yer alan Toptan Showroom üzerinden faaliyet göstermektedir. Ancak, çevrim içi olarak geniş bir erişim ve hizmet sunarak müşterilerimize dünya genelinde ulaşmayı hedefliyoruz.

İstanbul Kapalı Çarşı'da Toptan Showroom

Amare Pırlanta, çevrim içi hizmetlere ek olarak İstanbul Kapalı Çarşı'da bulunan Toptan Showroom aracılığıyla da faaliyet göstermektedir. Toptan Showroom, müşterilere fiziksel bir deneyim sunma imkânı tanıyarak, mücevherleri yakından inceleme ve seçme şansı sağlamaktadır. İstanbul Kapalı Çarşı'nın eşsiz atmosferindeki bu showroom, müşterilere özel bir alışveriş deneyimi sunarak Amare Pırlanta'nın kaliteli ürünlerini daha yakından tanıma fırsatı sunmaktadır. Bu fiziksel varlık, markanın çevrim içi ve offline platformlar aracılığıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap etme stratejisine önemli bir katkı sağlamaktadır.

Çevrim İçi Hizmetlerimiz

Amare Pırlanta olarak, çevrim içi platformlar üzerinden geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Müşterilerimiz web sitemiz aracılığıyla kaliteli pırlanta ve mücevher seçeneklerine kolayca erişebilir, ürünlerimizi detaylı şekilde inceleyebilir ve satın alabilirler. Ayrıca, online danışmanlık hizmetleriyle müşterilerimize uzman görüş ve yardım sunarak en doğru seçimi yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Kurumsal müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış hizmetlerimizle, özel projeler ve toplu alımlar için destek sunuyoruz. Kurumsal ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak, kalite ve güvenilirliği iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Amare Pırlanta, çevrim içi hizmetleriyle müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaya odaklanmış bir markadır. Müşterilerimize erişilebilir, güvenilir ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sağlamak için çevrim içi platformlar üzerinde faaliyet gösteriyoruz.