Baget Gerdanlık Modelleri ve Fiyatları

2 ürün bulundu.

-

3,79 Karat Pırlanta Baget Gerdanlık

%56
İndirim
57600 TL 25.920 TL

6,51 Karat Pırlanta Baget Gerdanlık

%56
İndirim
100403 TL 45.180 TL

Gerdanlık dendiğinde aklınıza pırlanta baget gerdanlıklar gelmiyorsa henüz Amare ayrıcalıkları ile tanışmadınız demektir. Çünkü Amare sadece şıklığı ve parıltısı ile dikkat çeken pırlantaları değil aynı zamanda tasarım konusundaki benzersizliği sayesinde de dikkatleri toplamayı başarıyor.

Kadınlar için gerdanlık en önemli aksesuarlardan bir tanesi olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. Zira aksesuarların en önemli özelliklerin biri kadınların zarafetini yansıtmaları olsa da kombinlerin tamamlayıcıları olarak bilinmeleri de değerlidir. Siz de hem vücudunuzun zarif görüntüsünü ortaya çıkaracak hem de kombinleriniz ile başarılı birer bütün oluşturacak pırlanta baget gerdanlıklar için Amare ayrıcalıklarını tercih edebilirsiniz. Peki, bu gerdanlıklar sadece görsel açıdan mı başarılı özellikler sunuyor?

Pırlanta Baget Gerdanlıklar ve Ayrıcalıklar

Gerdanlık ile incecik boynunuzun harika özelliklerini ön plana çıkarırken altın ve pırlantanın muhteşem uyumunu hissedeceksiniz. Modern tasarımların geleneksel çizgiler ile harmanlanarak mucizevi ürünlerin yansıtıldığı Amare Pırlanta’da kaliteyi keşfetmek adına çok çabalamanıza gerek yok! Kaliteyi en uygun fiyata sunan ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunması sayesinde başarıyı yansıtan Amare markası ile tanışmaya hazır olun!

Sizlerin tarzını yansıtmak için farklılığı ön plana çıkaran alternatifler arasından bir seçim yapmak artık hiç de zor değil! Bu nedenle pırlanta satın almak üstelik bunu bütçenizi zorlamadan yapmak için harekete geçin. Amare Pırlanta raflarında sizi bekleyen ürünlerden birini seçin ve kullanmaya başlayın!