Yorumlar


Siz de yazmak isterseniz tıklayınız.

Sevgililer günü yoğunluğu nedeniyle kargom 2 gün gecikmesine rağmen sipariş ettiğim ürünün paketlemesi ve kusursuzluğu bu memnuniyet yazısını yazmam için yeterli oldu. Ürün muazzamdı ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kârlı alışveriş

Ürünün fiyatının ucuz olması kuşkulandırdı uzun süre takipte kaldım siteyi.Firma ile görüşüp iade garantisini alınca sipariş verdim.Kârlı bir alışveriş oldu herşey için teşekkürler.

Daha önce bir çok kez pırlantalı ürün aldım ama sizden aldığım ürünün kalitesi mı işçiliği mı nedir bilmiyorum gerçekten çok farklı duruyor.Umarım kalitenizi ve işçiliğinizi korumaya devam ederseniz.

Kalite ve Hız

Sevgililer günün de sipariş ettiğim kolye zamanında gelmesinden dolayı çok memnun kaldım ürün resimlerdekinden daha da güzel ve şık gözüküyor Teşekkürler

Baget yüzüğüm çok güzel

Siparişim hızlı bir şekilde kargolandı ve pırlanta sertifikası mevcuttu. Teşekkür ederimmm.

Hızlı ve düzenli teslimat.İlginiz için teşekkürler.

Eşim için evlilik yıldönümü hediyesi aldım.Yönlendirme ,ilgi ,alaka süper.Bir sonra ki alış veriş de görüşmek üzere ?

ÇOK ŞIK

Kız arkadaşıma evlilik teklifi yapmak için baget yüzük modelerine bakarken karşıma çıktı . Önceleri tereddüte kaldım ama sonra iletişime geçince Barbaros bey çok yardımcı oldu bütün sorularıma net cevap vererek içimi rahatlattı. Samsun'dan sipariş verdim herşey çok güzel şekilde geldi. Sertifika paketleme kargo vs çok güzeldi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla alışveriş y

Teşekkürler

Ürünümüz zamanında geldi.Ürün ,kutulama çok güzeldi.En önemlisi eşimin çok hoşuna gitti. Tüm çevreme sizi tavsiye edeceğim. Teşekkürler.