Facebook
SINIRLI STOKLARLA ÖZEL KAMPANYALAR

Pırlanta Kesimleri ve Şekilleri


Pırlanta satın alırken görsel açıdan sizi tatmin edecek seçeneklerden yararlanmak sizin için oldukça önemlidir. Bu durumda pırlanta şekillerine ve bu şekillerin taşıdığı çok özel anlamlara odaklanıyor olabilirsiniz. Amare Pırlanta olarak pırlantaların aldıkları şekilleri ve bu şekillerle ortaya çıkarılan harika anlamları sizlere sunuyoruz. İşte bir pırlanta alırken karşı karşıya kalabileceğiniz şekiller!

Yuvarlak Kesim

Kolye, küpe, yüzük ve diğer bütün pırlanta ürünlerinde tercih edilen yuvarlak kesim genellikle pırlanta ürünlerinin klasik bir seçeneğidir. Klasik olduğu kadar oldukça dikkat çekici olması bu pırlanta modelini ön plana çıkarırken yuvarlak kesim sayesinde parıltı ve parlaklığın da ön plana çıktığı söylenebilir.

Kare Kesim

Pırlanta kare olur mu diye merak ediyorsanız cevap evet, olur şeklindedir. Genellikle büyük boyutlarda bir pırlantaya sahip olmak isteyenler için en çok tercih edilen kare kesim pırlantaları siz de satın alarak şıklığı fazlası ile yansıtabileceksiniz. Ancak bu kesim ile alakalı dikkat çekici bir detay pırlantanın köşelerinin korunması ile ilgilidir. Zira altının köşeleri iyice sarmaması kare kesim pırlantaların zarar görmesi ihtimalini doğurur.

Damla Kesim

Adından da anlaşılabileceği üzere bir göz yaşı damlasını andıran bu kesim ile kalite ve zarafeti ön plana çıkarmak mümkündür. Pırlanta dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesi olan damla kesim sayesinde siz de sevdiklerinize harika bir seçenek sunabileceksiniz.

Üçgen Kesim

Üçgen kesim klasik modellerin aksine daha farklı ve macera peşinde koşanlar için ortaya çıkarılmış bir seçenektir. Berraklığı eşsiz bir şekilde ortaya çıkarması nedeni ile kadınlar için vazgeçilmez bir tercih olan üçgen kesimi tercih etmeyi unutmamalısınız.

Amare Pırlanta Ayrıcalıkları

Amare Pırlanta ile pırlanta alışverişinizi yaparken bütün kesim seçeneklerini yakalayabileceksiniz. Her biri göz kamaştıran ve bu yönü ile dikkatleri toplamayı başaran pırlanta modellerini bütçenize uygun bir şekilde tercih edebileceğinizi de unutmamalısınız. Amare olarak size sunduğumuz birbirinden özel modelleri internet alışverişi sayesinde saniyeler içinde sipariş edebilirsiniz. Böylelikle zamandan tasarruf edebilmenin ayrıcalığını da fazlası ile yaşamış olursunuz.