Hakkımızda


2010 Yılında perakende sektörüne merhaba diyen Amare Pırlanta, bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapmakla beraber Türkiye’nin bir çok noktasına toptan satışlarını yaparak her geçen gün daha da büyümüştür.

Amare Pırlanta ürünleri tamamen kendine özgü ve özenle tasarlanmış modellerden oluşmaktadır.Ürünlerimizin değerli taşlarını Belçika,Hindistan gibi ülkülerden aracısız olarak tedariğini yaparak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile Toptan ve perakende sektörüne kazandırıyoruz.Firmamız dünya üzerinde ki Trend Modelleri takip ederek trend modellerin modernize edilmiş halini Türkiye piyasısına sokan lokomotif firmanların başından gelmektedir.Kendine has ve trend modeller dışında müşteri istek doğrultusunda belirlenen modeller ile de kişiye özel tasarımları ile herkesin hayelindeki mücevhere ulaşmasına kolaylık sağlar.

Özellikle 2020 yılı itibari ile trend olan Baget Yüzük , Baget Kolye , Baget Küpe modelleri ile piyasadan ayrışmış en yeni ve en gösterişli modellerini müşterilenin beğenesine sunuyoruz.

 

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına her geçen yeniliğimizin üzerine koyarak piyasaya yön vermeye devam eden bir firma olmaya devam edeceğiz.