Fantezi Gerdanlık Modelleri ve Fiyatları

2 ürün bulundu.

-

1,80 Karat Pırlanta Gerdanlık

%56
İndirim
34088 TL 15.338 TL

6,43 Karat Pırlanta Gerdanlık

%55
İndirim
108750 TL 48.938 TL

Kadınlar için en özel aksesuarlardan bir tanesi de pırlanta fantezi gerdanlıktır. İnce ve zarif boyunların ortaya çıkarılmasında büyük etkisi olan pırlanta gerdanlıkların çok çeşitli şekillerde tasarlandığı bilinir. Siz de bu kusursuz tasarımlardan bir tanesi olan fantezi gerdanlık modeline sahip olabilirsiniz. Amare Pırlanta, fantezi gerdanlıklar konusunda size kusursuz seçenekler vaat eder.

Amare Pırlanta olarak sizlerle buluşturduğumuz her pırlanta modelinde farklı bir çizgi yakalamayı ve ayrıcalıkları ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Pırlantaların kusursuz bir şekilde işlenmesi adına emek sarf eden tasarımcılarımız beyaz altın ve pırlantayı harika bir şekilde tamamlar. Bunun yanı sıra tasarımın gösterişli ya da sade olmasında da siz değerli pırlanta severlerin taleplerine dikkat edilir.

Amare Pırlanta Fantezi Gerdanlıklar

Gerdanlık, kadınların hem özel günlerde hem de günlük yaşamda tercih ettikleri seçenekler olur. Ancak bu aksesuarların tasarım şekli nerelerde kullanılabilecekleri üzerinde belirleyicidir. Çok sade ürünler günlük yaşamın vazgeçilmezleri olurken daha gösterişli seçeneklerin özel gün ve davetlerde tercih edildiği bilinir. Amare Pırlanta olarak sizlere sunduğumuz çok özel seçenekler arasında hem günlük kullanım hem de özel davetler için tercih edilen seçenekler var!

Amare ayrıcalıklarını yaşayarak yapacağınız pırlanta alışverişlerinizde hem kalite hem de bütçe dostu seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Kaliteyi yakalamak ve arzu ettiğiniz ürünü uygun fiyata satın almak için hemen harekete geçebilirsiniz.