Yakut Bileklik Modelleri ve Fiyatları

2 ürün bulundu.

-

0,57 Karat Pırlanta Yakutlu Bileklik

%55
İndirim
2445 TL 1.103 TL

2,34 Karat Yakutlu Pırlanta Bileklik

%55
İndirim
9525 TL 4.290 TL

Yakutun göz kamaştıran özellikleri ile bir pırlanta yakut bileklik satın almak sizin için de harika bir deneyim olabilir! Bu deneyimi Amare Pırlanta ayrıcalıkları ile yaşamak ve en doğru ürünleri keşfetmek adına size birbirinden özel seçenekler sunuyoruz.

Bileklik, kadınların zarif ve ince bileklerine taktıkları en değerli aksesuarlardan bir tanesidir. Bilekliklerin görsel kusursuzluğu tamamlamaları kadar bileklerin boş kalmasını da engellediği bilinir. Bu nedenle bileklikler kadınlar için vazgeçilmez seçenekler arasındadır. Siz de bileğiniz boş kalsın istemiyorsanız ve şıklığı ile herkesin beğenisini toplayacak bir seçim yapmak istiyorsanız Amare Pırlanta’nı yakut bilekliklerine mutlaka göz atın! Bordo renkleri ile dikkat çeken bu bileklikler sizi etkisi altına aldığı kadar çevrenizdeki herkesi de etkileyecek!

Amare Bileklik Kalitesi

Amare Bileklik kalitesini yaşamak adına birbirinden değerli çözümlere başvurmak sizin için de oldukça değerli olacak. Pırlanta ve beyaz altının bir araya geldiği bilekliklerin adeta kalbine yerleşmiş yakut sayesinde parıl parıl parıldayan bir bilekliğe sahip olabileceksiniz. Üstelik çok uygun fiyatlara!

Amare Pırlanta’nın çeşitliliği zirveye çıkaran anlayışı ve her ihtiyaca uygun seçenekler sunması herkesi memnun etmeyi başarır! Ben zor beğenirim diyenlerin dahi takdirini toplayan ürün seçenekleri ile pırlanta bileklik alışverişi yapmak mümkün olacak! Zaman kaybetmeden bileklik sahibi olabilmek adına hemen ürünlerimizi inceleyin ve ayrıcalıkları hissedin!